Čištění kanalizací

Údržba a čištění kanalizací

čištění kanalizacíČištění kanalizací, odpadů, stoupaček, gulí, dvorních a uličních vpustí, dešťových svodů apod. Čerpání odpadních vod ze septiků, žump, odpadních a záchytných jímek, čištění tukových lapolů v restauracích, lázeňských domech, jídelnách, školských zařízeních ap.

 

 

Monitorování kanalizací

monitorování kanalizací

REVI 250

Toto provedení přenosného barevného monitorovacího zařízení je určeno pro domovní kanalizaci včetně přípojek v rozmezí DN 50 - DN 300. Do potrubí se ručně nastrkává pomocí vyztuženého kabelu. Tato technika je nejčastěji používaná u firem, které se zabývají čištěním a monitorováním přípojkových řádů. popř. správci kanalizačních sítí. Skládá se z bubnu (kabel + kamerová hlava) a z obslužného kufru.

 

CamBoss

Samochodný kamerový systém s otočnou hlavou pro monitorování kanalizací a potrubí o průměru DN 150 - 1000 mm. Jak při monitorování s REVI 250, tak i s CamBoss je pro zákazníky zpracován záznam na CD nebo DVD + protokol (revizní zpráva) v tištěné podobě s uvedením závad.

Kontaktujte nás:

Vřesová 548 330 08 Zruč-Senec
Jednatel společnosti: Alexej Jiruš
Tel/Fax.: 377 267 594
E-mail: ekolevel.jirusova@tiscali.cz

Rádi a ochotně Vám poradíme, zdarma naceníme Vaši poptávku. Kontaktujte nás a dohodneme se na detailech zakázky. Těšíme se na oboustranně úspěšnou spolupráci!

Napište nám:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů