Čištění komunikací

Česká společnost Ekolevel, s.r.o. se již od roku 1996 zaměřuje na několik souvisejících služeb – údržba a čištění kanalizací, monitorování kanalizací a pravidelnou údržbu komunikací, chodníků a veřejných prostor, odvoz a likvidace odpadu a pokládku zámkové dlažby. Řešíme veškeré problémy s ucpanou či poškozenou kanalizací. Sídlíme v Plzeňském kraji, kde realizujeme většinu zakázek, ale jsme schopni zajistit naše služby i v okolních  krajích (Karlovarský, Středočeský...).

Čištění komunikací a další služby

Pro všechny nabízené služby máme účinné moderní vybavení – výkonný tlakový a sací vůz, samochodný kamerový systém, nákladní automobily, zametací vůz, rypadla a další. Zaměstnáváme spolehlivé pracovníky, dodržujeme dohodnuté termíny. Nabízíme tyto služby:

  • Údržba a čištění kanalizací. Provádíme nejčastěji tlakové čištění ucpaných kanalizací, čištění uličních vpustí, odpadů, stoupaček, dešťových svodů, odvodnění aj. Dále nabízíme monitorování a revize kanalizací za pomoci samochodného kamerového systému a v posledních letech i bezvýkopové opravy kanalizací, čerpání odpadních vod ze septiků, žump a jímek, čištění tukových lapolů v restauracích, školských zařízeních, v nemocnicích, závodních jídelnách ap.
  • Údržba komunikací a veřejných prostor. Pravidelná údržba i jednorázový úklid cest, chodníků i jakýchkoliv veřejných prostor. K dispozici máme zametací vůz i další vybavení.
  • Kropení komunikací. Čištění komunikací kropícím vozem
  • Pokládka zámkové dlažby. Naše společnost provádí pokládku zámkové dlažby. Po dohodě s Vámi položíme dlažbu tak, že bude mít nejen svou základní funkci, ale bude také esteticky zajímavá. Zámková dlažba je ideální pro chodníky, parkoviště, příjezdové cesty, schody ze zámkové dlažby ap.
  • Odvoz a likvidace odpadu. Máme potřebná oprávnění pro nakládání s klasickými i nebezpečnými odpady. Zajišťujeme naložení, odvoz i likvidaci odpadu.Doplňkové služby. Kromě uvedených služeb provádíme také méně rozsáhlé stavební práce, zednické práce, úpravy odvodnění či opravy komunikací po překopech. Během realizace zakázky jsme schopni zajistit vše, co je potřeba.
  • Opravy pracovních strojů. Týká se oprav malé stavební mechanizace, např. vibrační desky, vibrační pěchy

Kontaktujte nás:

Vřesová 548 330 08 Zruč-Senec
Jednatel společnosti: Alexej Jiruš
Tel/Fax.: 377 267 594
E-mail: ekolevel.jirusova@tiscali.cz

Rádi a ochotně Vám poradíme, zdarma naceníme Vaši poptávku. Kontaktujte nás a dohodneme se na detailech zakázky. Těšíme se na oboustranně úspěšnou spolupráci!

Napište nám:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů